Carl Brandt olja
2012-12-14
160717
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Skärgårdsmotiv med båt, signerad och daterad C Brandt
1908, olja på duk, 80x110 cm
Dukskada