Kista orientalisk skuret trä
2012-11-30
160672
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KISTA, 1900-tal, orientalisk, handskuren, höjd 63, 102x55, nyckel finns
Bruksslitage