Otto Lindberg oljemålning
2012-11-30
160666
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDBERG, Otto (1880-1955): Kustbild med ångbåt, signerad och daterad Otto Lindberg 1940, olja på duk, 68x42 cm