Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2012-12-01
160581
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): "Falsterbohus", signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 59x45 cm