Brosch rosenstenar 1800-tal
2012-12-03
160504
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCHNÅL, silver, rosenstenar samt granater, 1800-tal
Skador, tennlödningar