Ivan Humbla oljemålning
2012-12-05
160495
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUMBLA, Ivan (1888-1962): Klippa i havsbandet, signerad och daterad I Humbla 43, olja på pannå, 48x66 cm