Salvador Dali färgetsning
2012-11-29
160484
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Mythologie: Oedipus, signerad och daterad 1964, 99150, färgetsning på Lana papper, 49x39, LITTERATUR: Michler/Löpsinger 120