Oljemålning
2012-12-05
160480
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Havsbandet, olja på duk, 50x115 cm