Kopia efter Renoir
2012-12-04
160473
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDSTRÖM Georg (1900-tal), kopia efter Renoir: Blomsterstilleben, signerad och daterad Georg Lindström 1942, 86x67 cm