Oljemålning
2012-12-04
160467
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (1900-tal): Fullmåne, otydligt signerad, olja på duk, 70x140 cm
Dukskador