Penselvaser Kina 1800-tal
2012-12-08
160454
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina, dekor i grisaille, 1800-tal, höjd 12 resp. 12,5 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Båda med lagningar.