Gideon Börje oljemålning
2012-11-30
160412
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Fjällandskap, signerad G Börje, olja på duk, 58x55 cm