Stig Claesson färglitografi
2012-11-29
160312
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Från stadshuskajen mot söder, signerad och daterad Stig Claesson -77, 247/300, färglitografi, 44x54 cm