Lindorm Liljefors oljemålning
2012-11-29
160307
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Ungkråkor", signerad Lindorm L -42, olja på pannå, 34x28 cm