Ljuskopp Kina
2012-11-28
160269
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKOPP, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 15 cm
Emaljbortfall, krackelyrer