Axel Einar Hjorth soffbord Nordiska Kompaniet
2012-11-30
160214
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet 1930-40-tal, alm, höjd 60, diameter 90 cm
Slitage