Oidentifierad konstnär gouache
2012-11-30
160184
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Morning", signerad A Turner, gouache, 18x42 cm