Lars Jonsson färglitografi
2012-11-28
160097
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Fåglar på grenar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, numrerad 139/215, 41x31 cm