Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-11-30
160064
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sommarlandskap med kor, otydligt signerad, daterad 1877, olja på duk, 39,5x75 cm
Krackeleringar, färgbortfall