Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2012-12-01
160053
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937) Gård i venedig, signerad och daterad FW Odelmark 1896, olja på duk, 97x57 cm