Lage Lindell litografi
2012-11-30
160015
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad L. Lindell, numrerad 4/7, litografi, 36x99,5 cm