Uno Vallman oljemålning
2012-12-04
159962
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Kornhamnstorg, signerad Uno Vallman, olja på duk, 33x41 cm