Carl Johansson oljemålning
2012-12-03
159912
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Kustmotiv, signerad och otydligt daterad Carl Johansson, olja på duk, 28x34 cm