Elias Erdtman oljemålning
2012-12-03
159905
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERDTMAN, Elias (1862-1945): Skärgårdsmotiv med stugor, monogramsignerad E. E-N, olja på duk, 29x38 cm
Uppfodrad på pannå