Egron Lundgren akvarell
2012-11-27
159900
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Sydländsk stadsbild, akvarell, signerad EL, 16x24 cm