Egron Lundgren akvarell
2012-11-27
159899
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Sydländskt landskap, akvarell, signerad EL, 16x24 cm