Oljemålning
2012-12-03
159896
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Vågor, otydligt signerad H. Regnault, olja på duk, 30x50 cm