Kaffekoppar och fat Kina
2012-11-27
159851
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFEKOPPAR, 6+8, FAT, 5+2, porslin, Kina, 1800-tal
Nagg, lagningar, sprickor