Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HERNLUND, Ferdinand (1837-1902): Landskap i solnedgång, signerad Ferd. Hernlund, olja på duk, 55x73 cm
Färgbortfall
159788
2012-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här