Edvin Ollers oljemålning
2012-12-03
159785
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Stockholmsmotiv, signerad E. Ollers 41, olja på pannå, 55x46 cm