Slas litografi
2012-12-03
159782
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas, 1928-2008): Anita, vy mot Gamla Stan, signerad litografi, 18/100, 41x55 cm