R Thegerström oljemålning
2012-12-03
159757
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Skärgårdslandskap, signerad R. Thegerström, olja på duk, 65x90 cm