Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-11-26
159721
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, landskap med hus i solnedgång, olja på duk, otydligt signerad, 61x81 cm