Skålar Kina
2012-12-02
159605
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 3 st., Kina, i porslin, stengods samt lergods, diameter 16 och 27 cm
Proveniens: Granberger Collection
Skador, lagningar, guld med nötning