Max Papart färglitografi
2012-11-26
159565
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart 46/100, färglitografi med relieftryck, bladstorlek 76x53, oramad