Danka Jaworska grafiskt blad
2012-11-25
159503
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAWORSKA, Danka (född 1951): "Envie poir le dance", signerad och numrerad 45/65, färglitografi, 37x24 cm