Roger Risberg litografi
2012-11-25
159257
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RISBERG, Roger (född 1956): Hjärtat, monogramsignerad, 40/140, färglitografi, bladstorlek 87x70 cm