Anders Zorn etsning
2012-11-24
159208
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Självporträtt, 1904, etsning, osignerad, 17,5x12,5, Asplund180, H&H 119, ZG 180, ur Die Graphischen Künste 1905