Peter Dahl färglitografi
2012-11-24
159138
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm