Indopersisk akvarell
2012-11-24
159111
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, indopersisk, troligen 1900-tal, 27x15,5 cm