Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKÅL, bemålad keramik, Persien, 1800/1900-tal, höjd 9, diameter 26 cm
Zustandsbeschreibung
Spricka, slitage
159092
2012-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner