Erland Cullberg olja
2012-11-27
159054
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 134x139 cm
Färgbortfall