Erland Cullberg olja
2012-11-29
159051
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, monogramsignerad EC, olja på duk, 160x110 cm