Ulf Rahmberg blandteknik
2012-11-28
159050
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAHMBERG, Ulf (född 1935): "19 hundratalet, förgiftningens sekel", signerad och daterad a tergo 78, blandteknik, 38x46 cm, oramad
Fläckar, smärre pappersskador