Robert Thegerström oljemålning
2012-11-23
158995
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Landskap med fors, osignerad, olja på duk, 110x135 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj