Olle Nordberg oljemålning
2012-11-23
158982
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Kurtiserande par, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 10,5x23 cm