Rödvinglas selterglas Skruf
2012-11-23
158973
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖDVINSGLAS, 19 st., oktagonal fot, SELTERGLAS, 19 st., Skruf, 1950-tal
Enstaka nagg