Folke Ricklund oljemålning
2012-11-24
158919
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICKLUND, Folke (1900-1986): "Firenze", signerad och daterad Folke Ricklund -50-62, olja på pannå, 33x41 cm