Edvin Ollers oljemålning
2012-11-24
158916
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Fiskeläge, signerad och daterad E.Ollers 1959, 65x50 cm