Oljemålning från Venedig
2012-11-22
158758
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, venedigmotiv, flicka med duvor, olja på duk, 69x56 cm
Ramskador